Inwestycja Niwa

ul. Chopina 1b Głogów Małopolski


Zakup mieszkania to decyzja na lata, dlatego należy to dobrze przeanalizować.
Stajemy w obliczu dylematu, czy decydować się na droższe mieszkanie o małym metrażu na betonowym osiedlu bliżej centrum miasta, czy też stać się posiadaczem większego metrażu na kameralnym osiedlu w otoczeniu drzew i domów jednorodzinnych za rozsądną cenę.
Jeżeli Ty także nie możesz się zdecydować, a Jesteś zwolennikiem łączenia rozwiązań, mamy dla Ciebie propozycję...
Budujemy dla Ciebie Nowe mieszkania znajdujące się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach. Dostępne są dla każdego. I to dosłownie!
Nasze mieszkania posiadają zróżnicowane metraże, dzięki czemu zarówno rodzina, jak i osoby samotne znajdą coś dla siebie. Co sprawia że nasza inwestycja jest wyjątkowa?
Nowoczesna architektura, starannie przemyślany układ pomieszczeń, dogodna lokalizacja, wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena - to wszystko sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie u nas swój wymarzony dom.

Inwestycja NIWA

Skąpane w mieście zanurzone w zieleni

Inwestycja Niwa to nowoczesne osiedle mieszkań w zabudowie wolnostojącej, zlokalizowane w samym centrum prestiżowego osiedla NIWA w Głogowie Małopolskim - 10 min jazdy samochodem od centrum Rzeszowa. Super komunikacja autostradą i drogami szybkiego ruchu. Osiedle to, to nowoczesne apartamenty z widokiem na malownicze scenerie natury, na przepięknym, samowystarczalnym osiedlu domów jednorodzinnych pod Rzeszowem. W naszej ofercie znajdzie się 116 lokali mieszkaniowych, mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 57 do 63 mkw z ogrodami na parterze lub tarasami na piętrze. Nasze inwestycje deweloperskie powstają z myślą o wymagających Klientach, którzy poszukują nieruchomości zarówno na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na whitehouse.otodom.pl

Lokalizacja

Duża zaletą jest bliska odległość od wszelkich niezbędnych punktów użyteczności publicznej, usług i handlu. jak szkoła, przedszkole, ośrodki opieki zdrowotnej ale także sklepy, basen, fitness club czynią osiedle przyjaznym i komfortowym miejscem do życia. Dodatkowym atutem jest korzystne położenie w stosunku do ciągów komunikacyjnych oraz bliskość dużych kompleksów leśnych.Zielony skwer i sąsiedztwo otwartej, naturalnej przestrzeni czynią z tego miejsca cichy, przyjazny zakątek.

TWÓJ DOM

Miejsce do którego wracasz z przyjemnością...

GŁÓWNE ZALETY INWESTYCJI

Duże ogrody przynależne do mieszkań na parterze


Mieszkania od południowej strony

Duże tarasy przynależne do mieszkania na piętrze


Duże przeszklenia


Nowoczesne piece

kondensacyjne


Nowoczesna architektura


Ogrzewanie

podłogowe w całym mieszkaniu


Dwa miejsca parkingowe

do każdego apartamentu


Teren zamknięty

z bramą na pilota


Brak części wspólnych

Apartamenty

bezczynszowe

Świetna komunikacja

z centrum miasta


Wysokiej jakości materiały

i wykończenie


Indywidualne wejścia do mieszkań


Instalacja fotowoltaiczna w mieszkaniach na piętrze


Budynki wolnostojące


Część ogrodu przynależna do mieszkań na piętrze

CENA

Parter : 269 000 zł

Piętro : 269 000 zł

APARTAMENTY WHITE HOUSE

WIZUALIZACJA