Inwestycja Sikorskiego

ul. Mokra Strona 42b Rzeszów


Zakup mieszkania to decyzja na lata, dlatego należy to dobrze przeanalizować.
Stajemy w obliczu dylematu, czy decydować się na droższe mieszkanie o małym metrażu na betonowym osiedlu bliżej centrum miasta, czy też stać się posiadaczem większego metrażu na kameralnym osiedlu w otoczeniu drzew i domów jednorodzinnych za rozsądną cenę.
Jeżeli Ty także nie możesz się zdecydować, a Jesteś zwolennikiem łączenia rozwiązań, mamy dla Ciebie propozycję...
Budujemy dla Ciebie Nowe mieszkania znajdujące się w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach. Dostępne są dla każdego. I to dosłownie!
Nasze mieszkania posiadają zróżnicowane metraże, dzięki czemu zarówno rodzina, jak i osoby samotne znajdą coś dla siebie. Co sprawia że nasza inwestycja jest wyjątkowa?
Nowoczesna architektura, starannie przemyślany układ pomieszczeń, dogodna lokalizacja, wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena - to wszystko sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie u nas swój wymarzony dom.

Inwestycja Sikorskiego

Żyj miastem odetchnij wolą

Inwestycja Sikorskiego to kameralne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej. Budowane na pięknych terenach, w bezpośrednim sąsiedztwie drzew i domów jednorodzinnych, przy jednej z głównych ulic Rzeszowa al. Sikorskiego - co zapewnia szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Osiedle to, to nowoczesne apartamenty z widokiem na malownicze scenerie natury. W naszej ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 57 do 63 mkw z ogrodami na parterze lub tarasami na piętrze. Nasze inwestycje deweloperskie powstają z myślą o wymagających Klientach, którzy poszukują nieruchomości zarówno na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na whitehouse.otodom.pl

Lokalizacja

Duża zaletą jest bliska odległość od wszelkich niezbędnych punktów użyteczności publicznej, usług i handlu. W bliskiej odległości osiedla znajdują się min: przystanki autobusowe, sklepy: biedronka, delikatesy centrum, marmax, apteka, szkoły, stacje paliw, myjnia samochodowa itp

TWÓJ DOM

Miejsce do którego wracasz z przyjemnością...

GŁÓWNE ZALETY INWESTYCJI

Duże ogrody przynależne do mieszkań na parterze


Mieszkania od południowej strony

Duże tarasy przynależne do mieszkania na piętrze


Duże przeszklenia


Nowoczesne piece

kondensacyjne


Nowoczesna architektura


Ogrzewanie

podłogowe w całym mieszkaniu


Dwa miejsca parkingowe

do każdego apartamentu


Teren zamknięty

z bramą na pilota


Brak części wspólnych

Apartamenty

bezczynszowe

Świetna komunikacja

z centrum miasta


Wysokiej jakości materiały

i wykończenie


Indywidualne wejścia do mieszkań


Instalacja fotowoltaiczna w mieszkaniach na piętrze

CENA

Parter : 299 000 zł

Piętro : 299 000 zł

APARTAMENTY WHITE HOUSE

WIZUALIZACJA